Get Adobe Flash player

 

    Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.
Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu včetně dřevin a samozřejmě v široké barevné škále.

 
    Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.   

    Nejběžnějším typem jsou žaluzie v pastelových barvách s různými kombinacemi lamel, spodního a horního krycího profilu. Ten může být v plochém designu s viditelnými  krytkami nebo krytkami skrytými anebo s mírně zaobleným tvarem bez viditelných krytek.

    Další typ dává možnost nakombinovat si lamely i profily do imitace dekoru dřeva a to s horním profilem rovným nebo obloukovým bez viditelných krytek.

     No a ten kdo si potrpí na větším reprezentativním komfortu, určitě sáhne po žaluziích dřevěných. Na výrobu se používá dřevo z lípy nebo ramínu pro svou výbornou stabilitu a jemnost. Ovládání je velmi snadné a jednoduché. Všechny detaily jsou perfektně zpracovány, takže osloví i nejnáročnějšího zákazníka.

    

    Jestliže máte atypická okna různých tvarů, můžeme vám i do nich namontovat atypické žaluzie.

     Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.Lamely mají standardní šířku 25 mm ale na přání můžeme dodat i 16 mm. K posouvání a naklápění lamel se používá řetízek fixovaný držákem na zasklívací liště.

Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka, tak aby se vyhovělo kvalitě cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

   Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis a provádíme menší opravy. Větší poškození už se s ohledem na nízkou cenu žaluzií nevyplatí opravovat.

 

Fotogalerie: