Get Adobe Flash player

 

   Představujeme vám různá řešení a způsoby stínění vašich interiérů i exteriérů. V nabídce máme jak žaluzie horizontální tak i žaluzie vertikální.

Dále pak různé druhy látkového stínění, ať už jsou to rolety, závěsy, panelové posuvné stěny a speciální roletky pro střešní okna.

    Velmi oblíbeným výrobkem jsou textilní rolety různých barevných odstínů, látek a provedení. Jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. 

   

    Japonské posuvné stěny patří mezi velmi atraktivní stínící techniku. Jde o velice originální zastínění interiéru a toto řešení doporučujeme použít všude tam, kde vzniká požadavek na zastínění velké plochy. 

 

    Vertikální žaluzie - funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností. S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj či kancelář.

 

    Horizontální žaluzie jsou vhodné pro všechny druhy oken v různých variantách použití, jak na plastová okna tak i na Euro okna, určené k montáži na rám okna nebo do zasklívací lišty. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Provedení, použitý materiál a barevnost lamel dotváří celkový styl interiérů.

 

    Klasické dřevěné interiérové žaluzie působí reprezentačně a je možné je použít jako účelový módní doplněk bytů i komerčních prostor. Estetický účinek žaluzií je podpořen barevnou škálou odstínů a kvalitních materiálů. Horizontální dřevěné žaluzie propůjčují Vaší domácnosti teplý a ušlechtilý charakter.
Žaluzie atypické jsou určeny pro okna různých tvarů a materiálů.