Get Adobe Flash player

Látkové rolety

jsou nejen stínícím ale i dekorativním prvkem vaší domácnosti. 

Nabízejí se v nepřeberném množství látek, barev, dekorů a také systémů zastínění okna. Díky tomu jsme schopni vám nabídnout dokonalé sladění s interiérem.

Mohou být ovládány řetízkem nebo pružinovým mechanismem. Některé tipy i pomocí elektromotoru místním tlačítkem nebo dálkovým "RTS" ovládáním třeba i s časovým programováním. 

Proti bočnímu posuvu se dají zajistit vedením v liště, která zároveň zajišťuje dokonalé zatemění při současném použití látky

např."black-out".

Specifickým druhem látkových rolet jsou římské rolety. Jsou charakteristické tím, že látka je pomocí výstuží rozdělena horizontálně do stejně širokých pruhů. Pomocí šňůrky která prochází očky přišitými u každé výstuhy se látka postupně vytahuje nahoru a skládá se do tzv.balu. Toto je jen základní představení ale jako všechny rolety mohou být v různých variantách látek a ovládání.

   

Látkové roletky do střešních oken

je možné montovat do všech značek oken-Velux, Roto, Fakro. Jsou vyvinuty speciálně pro podkrovní prostory jako ochrana před nežádoucími slunečními paprsky a při použití látky s obsahem speciální reflexní vrstvy zabrání i prostupu tepla.

Mohou být v provedení úplného zatemění, kdy je látka vedená v postranních profilech a tudíž do místnosti nepronikne žádné světlo.

Roletu je možné fixovat v jakékoli  poloze.

Vertikální žaluzie

jsou dalším typem stínění.Pruhy lamel mohou být látkové,z PVC a kombinací PVC lamel s jemnými záclonovými voály vzniká pocit soukromí i bez úplného zatemění.

Látkové lamely nabízíme i ve speciálním nehořlavém provedení, které splňují evropské normy pro veřejné prostory.

Snadná montáž a údržba (jsou omyvatelné) dávají možnost širokému použití jak domácímu tak i komerčnímu. 

Lamely jsou vyráběny v šířkách 89 mm a 127 mm v provedení rovném, šikmém i obloukovém. Shrnování může být k jedné straně, jako opona nebo doprostřed s ovládáním řetízkem a šňůrkou nebo i elektropohonem.

 

Japonské látkové stěny

vytváří v moderním bydlení dokonalý prvek dekorativního stínění a funkčního rozdělení interiéru na menší části.

Výběrem dvou různých dekorů pruhu látky na jedné japonské stěně se stává elegantním a praktickým doplňkem vašeho

interiéru. Pruhy látky jsou široké asi 1/5 zastiňované šířky složené na pěti kolejnicích za sebou a postupně se vytahují

buď šňůrkou nebo elektropohonem.

Při použití pro předělení prostoru kde šířka je už dost velká můžeme použít dvě japonské stěny proti sobě a pak bude

roztahování systémem opona.

Jestliže je k večernímu zatemění použita předokenní roleta, může být látka japonské stěny screenová průhledná,

ve stylu záclonoviny.

  

 

Fotogalerie: