Get Adobe Flash player

Nedejte zlodějům šanci

V dnešní době, kdy kriminalita rapidně stoupá (a bude ještě hůř), je jen na vás zda uděláte něco pro klid svůj a svých blízkých alespoň v rámci domova. 

Ve většině případů jsou to právě starší panelové domy, které nemají dostatečné zabezpečení vchodových dveří a ani nové dveře do staré zárubně zdaleka nic nevyřeší.

Pro zloděje je tak jednodušší si v této lokalitě vybrat byt a pak, když vy jste v práci, on v klidu při hledání toho co se mu hodí,zničí i vše kolem.

Naopak pro nejlepší zabezpečení vstupu do bytu je vsadit nové bezpečnostní dveře  Securido do nové zárubně, která má spolu s dveřmi mnoho prvků pro klid vašeho domova.

Příležitostného zloděje odradí už jen pohled na tento celokovový typ oproti klasickému, kdy 40 let staré dveře jsou

z dřevěného rámu vyplněného voštinou a potažené sololakem a není potřeba žádného velkého násilí k jejich vypáčení nebo vysazení z pantů.

Naše modely

Rozměry průchodu jsou 800 mm a 900 mm      

Provedení F1-rustic,F2-se 3mi pásky,F3-hladké

Barva A-světlý buk,B-ořech,C-mahagon 

Šířka zárubně je 100 mm a 150 mm

Povrchovou úpravu tvoří speciální barva spojená s lakem, který se po nanesení vypaluje v peci, aby byla zaručena jeho dlouhá životnost a odolnost. 

Dveře ve standardu obsahují: povrchovou úpravu v imitaci dřeva včetně zárubně

                                           nerezový leštěný práh

                                           nová vystužená zárubeň

                                           vícebodové zamykání rozvorovým zámkem bezpečnostní kování a vložkou s 5ti ks klíčů

                                           panoramatické kukátko 180'

                                           zvukovou,tepelnou a protipožární izolaci 

Dveře dodáváme včetně montáže nové zárubně a zednického zapravení, kterému předchází šetrné vyjmutí staré zárubně.

Více technických informací o bezpečnostních prvcích naleznete v odkazu bezpečnostní prvky. 

 

 

 

NOVÉ DVEŘE POHODLNĚ ZA PÁR HODIN!
Vše, co je třeba udělat pro to, aby jste měli namontovány nové bezpečnostní dveře Securido, je zavolat na telefonní číslo +420 776 819 228 nebo napsat na email 
info@rihop.cz.

 
Předběžná cena včetně demontáže starých dveří a zárubně,montáže nového celku a zednického zapravení činí přibližně 20.000,-Kč .
1. Na základě pár informací Vám vypočítáme přesnou cenu dveří.  
2. V případě zájmu k Vám vyšleme naše pracovníky na bezplatnou obhlídku, při které vyměří přesnou velikost stavebního otvoru a vypočítají cenu, která bude závazná a v žádném případě se nebude měnit. 
3. Montáž Vašich dveří Securido se uskuteční maximálně do 4 týdnů od zaměření po tom, co si s Vámi telefonicky dohodneme termín. 
4. Samotná montáž bezpečnostních dveří trvá přibližně 4 hodiny, v závislosti na konkrétním stavebním otvoru. Provedeme demontáž původní zárubně, osazení nové zárubně, zednické zapravení a samozřejmě úklid místa montáže po stavebních pracech a odvoz odpadu. 
5. Po namontování nových bezpečnostních dveří Vám náš montážnik podá základní informace k používání a údržbě bezpečnostních dveří, které můžete ihned po namontování používat.
6. V případě jakékoliv nečekané situace, poskytujeme záruční i pozáruční 24 hodinový servis na telefonním čísle +420 602 726193